Ocenění

Marsa Nakari Village/24.5. - 31.5.2015

Marsa Nakari je menším sourozencem Marsa Shagra. Nadšení potápěči uvítají možnost potápění bez průvodce v čase, který si sami zvolí a výhodnou cenu balíčku ,,neomezené potápění na domacím reefu". Základna v Nakari je vhodná pro potápěče, kteří vyhledávají klidnější a méně navštěvovaná místa, vysoký servis za příznivou cenu

Sarafi Egypt listopad 2014 St.Johns + Fandira/ 9.-16.11.2014

Jedno z nejoblíbenějších potápěčských safari, směřujících hluboko na jih až k súdánským hranicím – do oblasti téměř nedotčené lidskou činností, s bohatými korálovými útesy, podmořskými jeskynními labyrinty a výskytem velkých druhů ryb ( všechny možné druhy žraloků, barrakudy, tuňáci, delfíni, manty, siby, želvy…

Podzimní safari Egypt - Brothers Islands 21.9. - 28.9. 2014

Jedinečné potápění pro milovníky žraloků, mant a dalších velkých pelaktických ryb, ale i příznivců vrakového potápění.Ostrůvky Big a Small Brother jsou přísně chráněnou mořskou rezervací, nacházející se daleko na volném moři. Vzhledem ke své výjimečné poloze jsou bohatě porostlé měkkými i tvrdými korály a přitahují množství velkých i malých ryb. Z tohoto důvodu jsou považovány za jednu z nejlepších egyptských potápěčských lokalit.

Egyptské safari-podzim. Salem Express, Daedalus a Elphinstone /5.10. - 12.10.2014

Vyplujeme na lodˇi Diamond Explorer ze Safagy, kde nevynecháme jednu z nejkrásnějších lokalit Egypta vůbec Tobia Arba - 7 věží a vrak trajektu Salem Express. V noci se přesuneme do národního parku Daedalus kde se bude potápět celé dva dny. Dále budeme směřovat na jih až do oblasti Hamaty, kde nevynecháme například systém jeskynních chodeb Shab Claudia a na zpáteční cestě navštívíme i veleznámý Elphinstone.

Safari po stopách Jacques Yves Cousteau 7.-16.12.2014

Nejznámější potápěčské lokality Sůdánu, které proslavil sám Jacques Custeau se nacházejí v blízkosti Portu Sudan, tedy v oblasti centrálního Súdánu. Jsou lehce dostupné a bezpečné ke kotvení. Právě proto jsou vhodné i pro méně zkušené potápěče. Nabízejí velkou pestrost podmořského života, kterou zde nejproslulejší oceánolog studoval. Setkáme se zde s bohatým korálovým životem i velkými pelagickými živočichy. Centrální Súdán je jakousi pomyslnou vstupní branou do potápění v Súdánu.
  • 1
  • z 5 příspěvků.

Speciály
Potápěčské safari 2019 Egypt - St.Johns, odlet z Prahy

Potápěčské safari 2019 Egypt - St.Johns, odlet z Prahy

Pro většinu potápěčů je nejoblíbenější potápěčskou dovolenou pobyt a potápění na safari lodích v Rudém moři. čtěte hned

Zkušební ponor SSI Try Scuba

Zkušební ponor SSI Try Scuba

čtěte hned


 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy