Marsa Nakari Village/24.5. - 31.5.2015

Marsa Nakari je menším sourozencem Marsa Shagra. Nadšení potápěči uvítají možnost potápění bez průvodce v čase, který si sami zvolí a výhodnou cenu balíčku ,,neomezené potápění na domacím reefu". Základna v Nakari je vhodná pro potápěče, kteří vyhledávají klidnější a méně navštěvovaná místa, vysoký servis za příznivou cenu

Marsa Nakari je menším sourozencem Marsa Shagra. Nabízí rozmanité možnosti ubytování a potápění. Nadšení potápěči uvítají možnost potápění bez průvodce v čase, který si sami zvolí a výhodnou cenu balíčku ,,neomezené potápění na domacím reefu". Základna v Nakari je vhodná pro potápěče, kteří vyhledávají klidnější a méně navštěvovaná místa, vysoký servis za výhodnou cenu. 

Týdenní pobyty s potápěním 5 dní unlimited již od 14 900,-Kč 

Neomezené potápění na House Reef (součástí standardního balíčku)
Před prvním ponorem obdržíte od průvodce základní popis lokality kolem zálivu. Poté máte možnost vychutnat naše neomezené potápění. To je určitě jeden z nejunikátnějších aspektů RSDS, volného potápění v buddy párech vlastním tempem a v době, kterou si sami zvolíte. Potápěčské lahve jsou snadno přístupné, takže si prostě vezmete láhev, napíšete se na tabuli, a jdete se potápět.
Pokud chcete vyjet na zodiacu jsou tyto celý den k dispozici.

Donedávna bylo Marsa Alam pouze malou rybářskou vesničkou ležící na západním pobřeží Rudého moře. V současné době je to rychle se rozvíjející a na popularitě získávající oblast. K rozvoji jí, kromě výstavby nových hotelů, pomohlo i otevření mezinárodního letiště v roce 2001. Marsa Alam je dnes stále vyhledávanějším místem ke strávení dovolené. Největší turistický boom se v oblasti teprve očekává a díky tomu si zde můžete užít klidné, ničím nerušené dovolené na panenské písčité pláži u křišťálově čistého moře s pobřežím, jež lemují pestrobarevné korály, které uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé.
Pobyt a potápění na lokalitách v Marsa Alam patří skutečně k těm nejlepším v Egyptě.
Přímo před základnou je nádherný domácí reef. Na vzdálenější lokality se vyjíždí člunem.
Výhodou je i krátka vzdálenost od vyhlášených lokalit Elphinstone Reef, Dolphin House (Samadai Reef), Abu Dabbab atd.

Stravování
Formou plné penze, snídaně, oběd , večeře a lehká svačinka v odpoledních hodinách jsou podávány v naší otevřené restauraci s výhledem na moře.. Podávání je flexibilní a nastaveno podle plánu potápění. ( Prosíme, informujte nás předem v případě vegetariánských nebo jiných zvláštních dietních požadavků).
Normální nealkoholické nápoje (Pepsi, Sprite, Fanta), minerální voda, čaj, káva a horká čokoláda jsou zdarma a jsou zahrnuty v balíčku s plnou penzí. Kromě toho nabízíme zmrzlinu, espresso, (čerstvé) šťávy, lehké nealkoholické nápoje, čokoládové tyčinky, sušenky. Egyptské pivo je také k dispozici za příplatek.

 
Termíny a doprava

Pro jednotlivce i skupiny připravíme termín dle zájmu.
Vhodné non stop po celý rok. Odlety z Prahy, Brna a Ostravy do Marsa Alam popřípadě do Hurghady. Pobyty možné na 7,11,14 dní.

 
Ubytování

Nádherný a klidný eco-kemp s potápěčským centrem je situován cca 70km od letiště Marsa Alam. 

Popis ubytování:
K dispozici je široký výběr typů ubytování od jednoduchých stanů až po kamené luxusní bungalovy. Obrázky, popis a mapu rozmístění v areálu najdete na webu.
Zde uvádíme jen krátké doporučení, které Vám trošku pomůže při rozhodování jaký typ vybrat.
A/C Chalet de Lux- lednice, klimatizace, vlastní koupelna a toaleta, rychlovarná konvice. Vhodné 
pro ty, kteří vyžadují větší komfort bydlení. 
Chalet standart- vlastní koupelna a toaleta, ventilátor. 
HUT – ideální jednoduchý kamenný domek. Dvě postele, bez vlastní koupelny a toalety. Společné sociálky jsou umístěné poblíž a jsou velmi prostorné a čísté, slouží také pro potápěče ubytované ve stanech. 
Royal Tent – prostorný a pohodlný stan vybavený královskou postelí nebo dvě samostatně, ledničkou, ventilátorem a křesílkama. Bydlíte přímo na pláži u moře. Prostorné a čísté společné sociálky jsou umístěné poblíž. 
Tent – výhodná cena, jednoduchý menší stan, dvě postele. 

Při ubytování ve stanech Tent nebo Royal Tent v zimních měsících doporučujeme přibalit spácák. A to i přesto, že jsou zde přikrývky. V noci zde může být totiž velmi chladno.
V letních měsícich bývá ve stanech, zejména přes den, zase naopak poměrně vedro. Přesto všechno jsou tyto stany hodně oblíbené a méně konfortu plně vynahradí výhodná cena a nevšední romantická atmosféra.

 
Doporučujeme

Společnost RED SEA DIVING SAFARI provozuje nejen potápěčskou základnu s ubytováním v Marsa Shagra Village ale i základny Marsa Nakari Village a ještě více na jihu Wadi Lahami Village.
Kompletní informace: RED SEA DIVING SAFARI

 
Náš tip

V případě zájmu možnost speciální kombinace pobytů a potápění v Marsa Nakari a Marsa Shagra.
Např.
Při týdenním pobytu 3 noci Nakari + 4 noci Shagra
Při pobytu NA 11 dní 5 noci Nakari + 6 noci Shagra
Na vyžádání Vám připravíme nabídku na míru dle Vašich požadavků

 

Pro organizátory (potápěčská centra, instruktory a skupiny) poskytujeme výhodné podmínky.
Napište: ivana.stastna@bokiproduction.cz

 

 

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy