cestování2019

Potápěčské safari 2019 Egypt - St.Johns, odlet z Prahy

Pro většinu potápěčů je nejoblíbenější potápěčskou dovolenou pobyt a potápění na safari lodích v Rudém moři.

Potápěčské safari říjen2019 Egypt - Severní cesta vraky

Pro většinu potápěčů je nejoblíbenější potápěčskou dovolenou pobyt a potápění na safari lodích v Rudém moři. Komfort při potápění, servis, vzdálené lokality, které jsou při denních výjezdech nedostupné a neomezené potápění jsou tím nejlepším, co si potápěč může přát. Nepotřebujete nakládat těžké potápěčské láhve, ani zdlouhavě montovat výstroj před každým ponorem. Zde ji máte stále připravenou, stačí se jen obléknout udělat dva kroky a jste pod hladinou. Potápět se můžete od časného rána až do noci. Zkušení průvodci umocní Vaše zážitky při potápění a posádka lodě se stará, aby všechno probíhalo hladce i na hladině. Absolutní relax, jídlo 5-krát denně a nealko nápoje All inclusive pomáhají doplňovat energii, kterou odčerpají nádherné ponory.

Exkluzivní pobyt a potápění na Bali v termínu leden - prosinec 2019,(odlet z Prahy)

Bali, nazývané též „Ostrov Bohů“, je indonéský ostrov, nejzápadnější ze souostroví Malých Sund, který leží mezi Jávou a Lombokem. Ostrov představuje nejoblíbenější turistický cíl celé Indonésie, vyhlášený svým tancem, hudbou, sochařstvím, malbami, výrobky z kůže a kovotepectvím. Bali nabízí 400 km překrásných pláží, které jsou místy přerušované divoce rozeklanými pobřežními skalami a jeho pobřeží je místy vystaveno obrovským příbojovým vlnám Indického oceánu.Nádherné korálové útesy a tropické ryby, azurové moře, bílé pláže, sopky, okouzlující a milí lidé – to je Bali nejznámější ostrov Indonésie plný legend, starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti.

Pojeďte se potápět do Jižního Sudánu

V oblasti na jih od Portu Súdán se nachází mnoho nádherných potápěčských lokalit, ke kterým se většina potápěčských lodí vůbec nevydává. Jsou zde pouze dvě laguny, kde se dá bezpečně kotvit a nocovat. Každé ráno budeme tedy z jedné z těchto lagun vyplouvat k různým lokalitám a na večer se opět vracet.

Potápěčská základna Egypt MARSA ALAM - Marsa Shagra Village

Marsa Shagra Village je naše VIP partnerská základna. Vysoce převyšuje všechny základny v celém Egyptě nejen ideální polohou ale i skvělým a prvotřídním servisem. Nabízí rozmanité možnosti ubytování a potápění. Nadšení potápěči uvítají možnost potápění bez průvodce v čase, který si sami zvolí a výhodnou cenu balíčku ,,neomezené potápění na domacím reefu"
  • 1
  • z 5 příspěvků.

Speciály
Potápěčské safari 2019 Egypt - St.Johns, odlet z Prahy

Potápěčské safari 2019 Egypt - St.Johns, odlet z Prahy

Pro většinu potápěčů je nejoblíbenější potápěčskou dovolenou pobyt a potápění na safari lodích v Rudém moři. čtěte hned

Zkušební ponor SSI Try Scuba

Zkušební ponor SSI Try Scuba

čtěte hned


 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy