Jaké bylo potapěčské safari v březnu 2010 ve fotografiích

V každém případě, opravdu vydařené. Nádherné počasí, bezvětří a teploty kolem 30-ti stupňů. Sešla se parta potapěčských mazáků, doplněna o 2 OWD, která všechno zvládna na jedničku. Co více si přát? Na prvním ponoru jsme potkali samici delfína s mládětem, kterým se od nás evidentně nechtělo :-) Takže, s přístrojem na zádech jsem strávil v jejich přítomnosti asi tak 30 minut. Bohužel bez fotoaparátu...ale vlastně, proč bohužel. O to více jsem si to vychutnal.

V každém případě, opravdu vydařené. Nádherné počasí, bezvětří a teploty kolem 30-ti stupňů. Sešla se parta potapěčských mazáků, doplněna o 2 OWD, která všechno zvládna na jedničku. Co více si přát? Při prvním ponoru na lokalitě Shab El Erg jsme potkali samici delfína s mládětem, kterým se od nás evidentně nechtělo :-) Takže, s přístrojem na zádech jsem strávil v jejich přítomnosti asi tak 30 minut. Bohužel bez fotoaparátu...ale vlastně, proč bohužel? O to více jsem si to vychutnal.

Další lokality které jsme navštívili: Siyul Kebira, Abu Nuhas, Shag Rock, Uhm Gamar, Middle Reef, Shab Shemp, Toba Arbaa, Tobi a Gotta Abu Ramada.

Z vraků jsme se dostali k Roselin Moller, Tistlegorm, Gianis D, Marcus, Kingstone, Carnatic a Salem Expres

Fotografie se mi podařlilo nahrát do galerie v obráceném pořadí, takže je prosím otvírejte pozpátku :-)

Pavel Bohoněk

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy