Potápěčské ploutve RK3 APEKS, Novinka

RK3 jsou robustní ploutve vyrobené z jednoho kusu termoplastického elastomeru. Materiál je velmi odolný vůči nepříznivým vlivům okolního prostředí i drsnému zacházení. Ploutve jsou lehké a mají kratší, pružný list pro snadné manévrování a precizní pohyb pod vodou.

 

RK3 jsou robustní ploutve vyrobené z jednoho kusu termoplastického elastomeru. Materiál je velmi odolný vůči nepříznivým vlivům okolního prostředí i drsnému zacházení. Ploutve jsou lehké a mají kratší, pružný list pro snadné manévrování a precizní pohyb pod vodou.

Ploutve RK3 jsou vybaveny pružinami z nerezové oceli AISI 316. Pružiny jsou k ploutvím připevněny pomocí odolných, tvarovaných přezek, které drží pružiny v ideální poloze vůči botě. Pro snazší nazouvání a zouvání jsou na pružinách úchytky, vyrobené ze stejného materiálu jako ploutve.

Velmi dobře tvarované botky ploutví poskytují dostatek prostoru pro boty suchého obleku. Na vnitřní straně podrážky mají podélné pruhy - vzor, díky kterému se velmi snadno nazouvají i zouvají. Na vnější straně pak mají vzor protiskluzový.

Užitečnou vychytávkou jsou otvory pro připevnění ploutví pomocí karabiny.

 

Design, který se stal standardem pro vojenské, bezpečnostní i záchranné složky a který je již po desetiletí oblíbený mezi technickými i rekreačními potápěči

kratší list pro snadné manévrování

ploutve jsou vyrobeny z velmi houževnatého termoplastického elastomeru; efektivnější výrobní postupy umožňují připravit směs přesně dle požadovaných vlastností výsledného produktu;

detailně propracovaná botka

dva otvory pro zavěšení ploutví pomocí karabiny při transportu na lokalitu

pružiny: nerezová ocel AISI 316

uchycení pružin: odolné, tvarované přezky, které drží pružiny v optimální poloze vůči botě

velikosti: medium, large a super

rozměry:

49 cm x 23 cm (medium)

55 cm x 24 cm (regular)

57 cm x 24 cm (super)

 

hmotnost (včetně pružin):

cca 1 kg (medium)

cca 1,25 kg (regular a super)

vztlak: mírně pozitivní

barva: černá

 

Zakoupit můžete zde

 

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy