Novinky LightandMotion pro rok 2014

Light & Motion opět zvedá laťku v kvalitě a výkonu podvodních světel pro potápěče, podvodní fotografy a filmaře. Při zachování již osvědčeného dizajnu světel přidává na výkonu a variabilitě použití.

 

Light & Motion opět zvedá laťku v kvalitě a výkonu podvodních světel pro potápěče, podvodní fotografy a filmaře. Při zachování již osvědčeného dizajnu světel přidává na výkonu a variabilitě použití.

Nové modely světel Sola pro rok 2014 nabízejí nepřekonatelnou sílu a výkon pro ještě větší požitek z podvodní dobrodružství. Pokroky v technologii LED, řízení spotřeby a optické konstrukci světelných paprsků dodávají novým modelům světel Sola hladký a bezchybně celistvý vzor světla s více lumeny a větší výdrž baterie.

 

 

 

Potápěčské světlo NEW Sola Dive 2000 SF se pyšní nárůstem ve výkonu o 40% oproti loňskému high-end modelu. Zvolte si při ponoru mezi dvěma potápěčskými světly v jednom těle svítilny. Úzký kužel který svítí pod úhlem 12° Vám posvítí do velké vzdálenosti a hloubky, naopak široký kužel světla (60°) vám rozzáří celou podvodní krajinu ve Vašem okolí, jakoby jste si ve voze zapnuli dálková světla. Ergonomické uchycení na zápěstí (hands-free wrist mount) dodá flexibilitu a pohodlí během Vašeho ponoru.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Potápěčské videosvětlo NEW Sola Video 2500 F je navrženo pro perfektní záběry se širokoúhlým objektivem. Konstrukce tohoto světla umožňuje osvětlení objektů pod úhlem 90° od středu až po okraj homogenním měkkým světlem. Konstantní svícení využijete i při fotografování, protože na rozdíl od blesků neplašíte velké živočichy a ti Vám dovolí se k nim více přiblížit. Konstatní světlo dodá záběrům texturu a hloubku. Potápějte se s vědomím že jste se svým světlem připraven(a) na záběry ve dne i v noci.

 

 

 

 

 

 

 

Poslední novinkou je NEW Sola Video 2100 FS která splňuje požadavky profesionální produkce. Úzký 12ti stupňový kužel světla o výkonu 1200 měřených a certifikovaných lumenů, je nejsilněším spotovým světlem určeným pro makro záběry na trhu. Tento duální spotový kužel světla může být nápomocen i fotografům konstantní nasvícením objektu při citlivém exponováním a ostřením.

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny novinky budou k dostání v druhé polovině ledna 2014.

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy