Egypt - Dahab

13.9. - 20.9. 2010 - sedmidenní pobyt 20.9. - 27.9. 2010 - sedmidenní pobyt 13.9. - 27.9. 2010 - čtrnáctidenní pobyt Ideální zájezd pro všechny, kteří si chtějí rozšířit svoji potapěčskou kvalifikaci, nebo pro úplné začátečníky, kteří se rozhodli potápění vyzkoušet. Dahab je ideální místo pro všechny. Jsou zde lokality dostupné přímo ze břehu, ideální pro začátečníky a jsou zde i náročné lokality dostupné jak ze břehu, tak z lodi. Zkrátka, Dahab je místo na které se vracíme několikrát do roka, protože jeho atmosféra je neopakovatelná a potkáváme zde mnoho dlouholetých kamarádů z celého světa. Nabízíme sedmidenní nebo čtrnáctidenní pobyt se speciální nabídkou, kurz potápění PADI OWD pro začátečníky za 4990,-Kč.


 


 

Ideální zájezd pro všechny, kteří si chtějí rozšířit svoji potapěčskou kvalifikaci, nebo pro úplné začátečníky, kteří se rozhodli potápění vyzkoušet. Dahab je ideální místo pro všechny. Jsou zde lokality dostupné přímo ze břehu, ideální pro začátečníky a jsou zde i náročné lokality dostupné jak ze břehu, tak z lodi. Zkrátka, Dahab je místo na které se vracíme několikrát do roka, protože jeho atmosféra je neopakovatelná a potkáváme zde mnoho dlouholetých kamarádů z celého světa.
Nabízíme sedmidenní nebo čtrnáctidenní pobyt se speciální nabídkou, kurz potápění PADI OWD pro začátečníky za 4990,-Kč.
 

Sedmidenní nebo čtrnáctidenní pobyt

 

13.9. - 20.9. 2010 - sedmidenní pobyt
20.9. - 27.9. 2010 - sedmidenní pobyt
13.9. - 27.9. 2010 - čtrnáctidenní pobyt


Speciálně na tento termín jsme pro Vás připravili atraktivní nabídku. Kurz potápění PADI OWD pro začátečníky za 4990,-Kč.

Cena: 14 990,- Kč


Obsahuje:


Letenku Praha-Sharm-Praha včetně tax a paliva, ubytování 7 nocí s polopenzí ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Golden Star***, transfery v Egyptě z letiště do hotelu a zpět, průvodce.

Cena: 13 990,- Kč obsahuje:


Obsahuje

Letenku Praha-Sharm-Praha včetně tax a paliva, ubytování 7 nocí s polopenzí ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Golden Star**, transfery v Egyptě z letiště do hotelu a zpět, průvodce.

Cena: 18 990,- Kč


Obsahuje:

Letenku Praha-Sharm-Praha včetně tax a paliva, ubytování 14 nocí s polopenzí ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Golden Star***, transfery v Egyptě z letiště do hotelu a zpět, průvodce.

Cena: 16 990,- Kč


Obsahuje:

Letenku Praha-Sharm-Praha včetně tax a paliva, ubytování 14 nocí s polopenzí ve dvojlůžkovém pokoji v hotelu Golden Star**, transfery v Egyptě z letiště do hotelu a zpět, průvodce.
Ceny nezahrnují:

Egyptské vízum (15 USD), cestovní pojištění, potápěčské pojištění, potápěčskou výstroj, potápění. Orientační cena za balíček 10 ponorů: 140EURO.

Dahab znamená v arabštině zlato a opravdu je tohle zlaté místo. Dahab je stará beduínská vesnice na Sinajském poloostrově 100km od Sharm El Sheiku.

V Dahabu naleznete všechno co potřebujete pro správnou potápěčskou dovolenou - klid, slunce a moře. Právě klid a pohoda je to, co dělá z Dahabu jedinečné místo. Ano, Dahab je oproti Sharm el Sheiku nebo Hurghadě učiněný ráj. Na pěší zóně podél moře narazíte na několik místních obyvatel lákajících Vás do svých obchůdků nebo restaurací. Do Dahabu jezdí hlavně potápěči. Potápěčské centrum Lighthouse dostalo jméno podle krásného útesu Lighthouse, který je přímo před potápěčským centrem. Na pláži čekají hosty lehátka a písečná zátoka. Na útesu Lighthouse můžete šnorchlovat a obdivovat nádherný podvodní svět Rudého moře. Potápěčské centrum s novou výstrojí, v obnoveném prostředí a se slovensko/českými instruktory čeká jen na Vás. Když dostanete hlad, tak můžete ochutnat v Lighthouse restauraci místní, ale i evropské speciality.


Náš tip:


Výhodou pobytu a potápění v Dahabu je skutečně neopakovatelná atmosféra. Je mnoho návštěvníků, kteří se sem právě proto neustalé vracejí. Dahab je nejen ideálním místem pro potápěče, ale také pro absolvování potápěčského kurzu pro začátečníky. Podmínky, které zde umožňují být vždy pohromadě ocení také turisté "nepotápěči" doprovázející své partnery potápěče. Široká je také nabídka zajímavých výletů po souši. Vyrazit můžete například do Bílého a Barevného kaňonu, do Klaštera Sv. Kateřiny nebo do národního parku Nabeq, který je známý pro nejseverněji se vyskytující mangrovníkové porosty na severní polokouli. Pobyt si můžete též zpestřit výletem na čtyřkolkách do pouště. To ale zdaleka není vše. O mnoha dalších možnostech se dozvíte během pobytu. 


Naše centrum neposkytuje tyto služby v rámci vlastní činnosti, ale pouze, bez přímého profitu, zprostředkovává. Poskytované služby tedy nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/1999sb.
 

 

 

 

 

 

 

 

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy