Enriched Air Nitrox

KURZ SSI SPECIALIT ENRICHED AIR NITROX

 "Už jste někdy snili o tom mít delší bezdekompresní limit pro fotografování nebo průzkum vraku? Už jste někdy chtěli větší bezpečnost potápění vztahující se k potenciálu rizika dekompresní nemoci?"

Klíčem je Nitrox. Díky snížení části dusíku ve vašem dýchacím plynu, bude se vaše tělo méně namáhat a časy vysycení budou redukované.

Ve vašem programu ENRICHED AIR NITROX se budete učit všechna nezbytná pravidla pro plánovací ponorů s Nitroxem a používání Nitroxu bezpečným způsobem. Důležitým klíčovým bodem v celém programu je analýza vaši vlastní láhve před každým Nitroxovým ponorem.

"Nitrox zdarma" je heslo u hodně středisek. Toto znamená, že nemusíte platit přirážku za Nitrox, ale všechna potápěčská centra budou chtít vidět platný certifikát Nitrox předtím, než se půjdete potápět.

ENRICHED AIR NITROX obsahuje nepovinné ponory a proto to je perfektní "zimní specialitou" před začátkem vaší potápěčské dovolené. Toto vám dovolí jít se ihned potápět a užívat si výhody potápění s Nitroxem.

Jestliže se chcete dozvědět více o ENRICHED AIR NITROX, můžete si koupit manuál nebo DVD, dokonce i když se nechcete zapsat na kurz.


KURZ ENRICHED AIR NITROX obsahuje:
Úvod do Nitroxu
Nitrox, vaše tělo a podvodní svět
Vaše kompletní výstroj a Nitrox
Plánování vašich Nitroxových ponorů

Prvořadým cílem každého kurzu SSI Specialit je naučit vás důležité dovednosti zábavným způsobem. Všechny kurzy jsou vyučované za použití domácího studia, krátkých teoretických přednášek, a výcviku ve vodě.
  

Ceník kurzů:

V ceně kurzu je zahrnut veškerý studijní materiál, zapůjčení výstroje, plnění vzduchem, mezinárodní certifikační kartu, teoretické a praktické lekce, diplom a tričko 

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy