Pokročilý potapěč

SSI ADVANCED OPEN WATER DIVER

 

Máte už za sebou téměř 25 ponorů v otevřené vodě a láká Vás zažít něco nového? Třeba potápění v noci, kde se setkáte s živočichy, kteří ve dne spí? K vrakům, kde nahlédnete do dávné historie těchto gigantů, podívat trochu níž do světa věčného ticha a zase pozorovat úplně jiný svět nebo si jen chcete zdokonalit vaše potápěčské schopnosti a být si pod vodou jistější?

Tento kurz Vám otevře cestu až na hranici maximálních limitů rekreačního potápění a umožní Vám získat spoustu nových radostí z Vašeho potápění.

Kurz se skládá ze 3 doporučených (hloubka, noc, navigace) a jedné volitelné specializace, kterou si můžete vybrat, podle toho, které oblast potápění Vás nejvíce zajímá. Kurz se skládá ze 4 teoretických částí a několika ponorů ve volné vodě. Zpravidla trvá dva až tři dny, ale není to podmínkou.

Další možnost jak tuto certifikaci získat, je postupné absolvování libovolných 4 specializací během neomezené doby (například každý rok jedna specializace) a po zdárném absolvování těchto specializací dostanete V NAŠEM CENTRU KURZ ADVANCED OPEN WATER DIVER.

CELKEM DOSTANETE ZA CENU KURZU 4 MEZINÁRODNĚ PLATNÉ CERTIFIKAČNÍ KARTY NA KAŽDOU ZVOLENOU SPECIALIZACI + JEDNU AOWD NAVÍC ZDARMA

Součástí kurzu dostanete kompletní studijní materiál v elektronické podobě - Český jazyk.

Po dokončení kurzu dostanete platnou certifikační kartu SSI, která Vás bude opravňovat se potápět do 40metrů hloubky a k vybraným specializačním ponorům po celém světě.

 

Ceník kurzů:

Volejte na tel. číslo 602 208 840, nebo pište na: pavel.bohonek@bokiproduction.cz
 

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy