Alena Voráčková

Potřebu zaznamenávat atmosféru a obyvatele podvodního světa jsem pocítila brzy poté, co jsem si v březnu 1998 ve svých 23 letech udělala potápěčský kurz. Od roku 1999 mě tak prošlo rukama pár kinofilmových a od roku 2003 digitálních přístrojů různé kvality. Vážněji jsem se ale začala zabývat UW focením až koncem roku 2004, kdy jsem si pořídila širokoúhlou předsádku a o pár měsíců později také externí blesk na svůj digitální kompakt. Začátkem roku 2009 jsem investovala do podvodního pouzdra a příslušenství na digitální zrcadlovku Canon 400D.

Potřebu zaznamenávat atmosféru a obyvatele podvodního světa jsem pocítila brzy poté, co jsem si v březnu 1998 ve svých 23 letech udělala potápěčský kurz. Od roku 1999 mě tak prošlo rukama pár kinofilmových a od roku 2003 digitálních přístrojů různé kvality. Vážněji jsem se ale začala zabývat UW focením až koncem roku 2004, kdy jsem si pořídila širokoúhlou předsádku a o pár měsíců později také externí blesk na svůj digitální kompakt. Začátkem roku 2009 jsem investovala do podvodního pouzdra a příslušenství na digitální zrcadlovku Canon 400D.

Obdivuju zdařilé snímky hlavně ze sladkovodního prostředí, mají úžasnou atmosféru. Mám samozřejmě ráda i moře. Potápím se nejvíce u nás v Čechách, v rakouských jezerech a ve Středozemním moři. Navštívila jsem také Rudé a Norské moře.
Od roku 2006 publikuji (nejvíce v Oceánu). Podařilo se mi během tří účastí dvakrát zvítězit a jednou obsadit druhé místo na Mistrovství ČR v bazénové fotografii v Rokycanech.
Více na mém webu: www.aligatores.wz.cz
 
Alena Voráčková

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy