Co je to PADI?

Professional Association of Diving Instructors

Co je PADI ?
 

 

Professional Association of Diving Instructors - profesionální asociace instruktorů potápění píše svoji historii již přes třicet let. Základny a instruktory největší a nejpopulárnější tréninkové vzdělávací organizace naleznete ve více jak devadesáti zemích světa. PADI systému vzdělávání se účastní nejvíce potápěčů na světě.

 PADI instruktoři jsou náročně trénovaní a prověřovaní profesionálové. Kvalitní potápěčské vzdělání je základním stavebním kamenem PADI kurzů.

Kurzy obsahují teoretickou přípravu, videolekce, procvičení v bazénu nebo v jiných kontrolovaných podmínkách a trénink na otevřené vodě. Výuka je vedena zábavnou formou. Důraz je kladen především na bezpečnost, používání moderní potápěčské techniky a osvojení si základních potápěčských dovedností.

Po úspěšném absolvování kurzu získáte mezinárodní osvědčení (certifikační kartu) s celosvětovou platností. Důležitou součástí je
ucelený program dalšího vzdělávání včetně jednotlivých specializací.

Kvalita a úroveň potápěčského výcviku má přímý vliv na další prožitky při potápění a je nezbytná, aby vám potápění mohlo přinášet mnoho krásných zážitků a radostí.

Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost již od 12 let. Nezbytnou součástí přihlášky je potvrzení o zdravotní způsobilosti.

 

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy