Doprava a platba

Doprava

Při tvorbě objednávky si můžete sami zvolit způsob dopravy a platby. Na vyžádání, je možné, na území ČR sledovat zásilky ON-LINE na domovských stránkách jednotlivých přepravních společností. Při dopravě na soukromou adresu, Vás budou dopravci telefonicky kontaktovat a dohodnou čas pro doručení zásilky. Standardně využíváme služeb České pošty, většinou pro dopravu zboží soukromým osobám. Tato přeprava je sice o 24 hodin delší, ale zákazník dostane do své poštovní schránky informaci o tom, ře si může zásilku vyzvednout na příslušné poště. Pro firmy preferujeme dopravu prostřednictvím firmy PPL. Standardně doručuje zásilky do 24 hodin od vyzvednutí zásilky na našem obchodě.

Všeobecné informace PPL

Doručení balíku:

- řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti

- zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–16 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
- hmotnost balíku je omezena do 50 kg

- v určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete na webu PPL ) 

- zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele

- cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)

Převzetí a reklamace:

- Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

- Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Komunikace s PPL

-pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky (11 číslic)

 

Cena za dopravu je 121,-Kč vč.DPH u obou společností do 10kg hmotnosti balíku. Doběrečné je 40,-Kč vč.DPH. Tato cena se Vám automaticky zobrazí při tvorbě Vaší objednávky. Pokud Vaše objednávka přesáhne hodnotu 10.000,-Kč bez DPH, a nepřesáhne hmotnost 10 kg, je doprava po celé ČR ZDARMA.

Zboží standardně zasíláme i na Slovensko a do dalších zemí Evropské unie dle podmínek společnosti PPL a Česká pošta. V takovém případě, je doprava počítána individuálně, dle ceny, váhy zboží a místa doručení.

Doprava zboží po celé republice s avízem.

Přepravce Vás bude informovat, kdy přesně zboží obdržíte.Pouze vyčkáte, až Vás přepravní společnost sama kontaktuje (avízo). Zboží Vám bude doručeno do 48hodin od vyskladnění.
Standardní čas rozvozu  jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Předpokládaný čas dodání můžete sledovat na PPL odvoz po zadání svého PSČ.

Doprava je hrazena zákazníkem ve výši 140,- Kč (včetně DPH).
V případě objednávky zboží v hodnotě převyšující 10.000,- Kč je doprava poskytována ZDARMA

Druhy plateb:

 

Po kontrole objednávky a zajištění dostupnosti zboží, Vám zašleme informační e-mail, že je zboží vyskladněno a předáno dopravci. Cenu za zboží a dopravu hradíte při převzetí zboží od řidiče, nebo na České poště. Na dobírku je možné zaslat zboží jak s Českou poštou, tak i prostřednictvím PPL. Služba je dostupná pro všechny klienty z České i Slovenské republiky.

 

Po kontrole objednávky a zajištění dostupnosti zboží, Vám zašleme informační e-mail, společně s výzvou k platbě. Zároveň obdržíte všechny platební informace pro převod na náš účet vedený u Komerční Banky Kladno a.s.. Po připsání platby na náš účet Vám opět zašleme informační e-mail a zboží následně odešleme na Vaší adresu.

 

Po kontrole objednávky a zajištění dostupnosti zboží, Vám zašleme informační e-mail a po jejím vyskladnění pošleme výzvu k vyzvednutí zboží na naší adrese Polní 447, Hřebeč, okr. Kladno v pracovní době PO - PÁ od 9:00 do 16:30 hod

 Velkoobchodní i maloobchodní prodej - pište na náš mail .....ivana.stastna@potapeniproradost.cz

Prodáváme i servisujeme vše co se týká světel a automatik.

Oblíbené odkazy